Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Rainbow2 kérdése:

Van valakinek tapasztalata a C-Medic magánklinikáról?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ajánlotta a C-Medic magánklinikát visszérműtétre. Neki 3 éve volt itt műtéte, Dr. Czéh Béla műtötte. Pozitív tapasztalatai voltak, de azért kíváncsi lennék más véleményekre is, mielőtt sebészkés alá fekszem...

2013. jan. 12. 20:44
 1/1 Többszem válasza:
Évekig kerestem olyan sebészt, akire a visszereimet rábíztam volt, de egyik sem volt szimpatikus. Vagy a hagyományos kaszabolós módszerrel akart dolgozni vagy ripsz-ropsz 20 perces lézerezéssel (egy csillió forintért) akarta a pénztárcámat laposítani. Utána találtam rá erre az orvosra, aki nem megműteni akart, hanem megoldani a problémámat (szerintem biztos van, aki érti, hogy ez mekkora különbség) pont három hete mentem el hozzá műtétre. Már 10 nappal utána sokkal jobb lett a lábam, mint a műtét előtt, most pedig csak nagyon közelről látszik csak a beavatkozás helye, de napról napra gyógyul. Sétálok, úszok, jobban mint a műtét előtt. Jó választás volt.
2016. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!