Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » "Torna" gyűrűk között mi a...

"Torna" gyűrűk között mi a különbség? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

3ezertől láttam 6-ig, különböző "funkciókkal", mint x méterig nyújtható, stb stb...

Mi a különbség az árukon kívül?

Nekem az ortopédus sürgősen kötelezővé tette (életem végéig- egyébként 22 vagyok). Szóval e célra mindegy melyiket választom, vagy az árkülönbség jelenthet valamit?


Ha nem buta kérdés, hogyan kell használni?

(A lógást mondták, de érdekel más vélemény is, ha már lesz... :) )


Bármi egyéb információ is érdekel az "üzembe helyezéstől" kezdve bármiig, mert még soha nem találkoztam ezzel az eszközzel, így minden érdekel... :)



2013. jan. 14. 19:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Annak is örülnék, ha valaki értene hozzá, hogy miért pont a gyűrűt mondta az orvos? Mert láttam, hogy van "nyújtó" is, és szerintem a számomra kijelölt használati célja ugyanaz, ezért nem tudom miért kifejezetten a gyűrűt mondta?
2013. jan. 14. 20:53
 2/2 anonim válasza:

Az ár különbség függ attól is, hogy milyen márkájú, de attól is, hogy milyen a minősége (fa, bőr, műanyag).

Azért a tornagyűrűt ajánlotta, javasolta az orvosod, mert fent a magasban vagy és egy szabadságot ad Neked. Elrugaszkodhatsz a talajtól és csak tétlenül lóghatsz levegő, nem kell semmit csinálni csak lógni és lógni. Ez az idegrendszer megnyugtatására nagyon hatásos. De vigyázz, túl sokáig ne lógjál, mert nem jó ha a fejedbe sok vér megy. Ennyit tudtam segíteni. Sok sikert hozzá! :)

2013. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!