Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit egyek, vagy mit csináljak,...

Mit egyek, vagy mit csináljak, hogy hányjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon sürgősen hányást kellene produkálnom, maximum holnap reggelre, de nem megy a kisujj ledugós módszerrel. Mielőtt megkérdezitek, nem lógni akarok a suliból, másról van szó, de elég bonyolult. Az is jó, ha a hasam megy. Az jó, ha étolajat iszom? Olvastam valahol, de tényleg beválik? Valami más tipp is jöhet.


2013. jan. 16. 18:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én értem, velem is sokszor volt ilyen, már felnőtt vagyok, de emlékszem, hogy milyen rossz ez. Ha logikusan, úgy ahogy fentebb írtam, elmagyarázod a szüleidnek, hogy miért nem akarsz menni és nem csak a hisztit látják benne, akkor menni fog! :) Csak légy meggyőző és őszinte. Ha nem akarnak kellemetlenséget, mondják azt azoknak, akikhez mennek, hogy te lebetegedtél, ezért nem vagy ott, vagy találjanak ki valamit és úgy nem lesz kellemetlen!
2013. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megpróbálok beszélni velük! :)
2013. jan. 16. 19:37
 13/16 anonim ***** válasza:
Na, hogy ment? :)
2013. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Megértették :) Köszi a válaszokat!
2013. jan. 17. 07:03
 15/16 anonim ***** válasza:
Na akkor jó! :)
2013. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
22%
Szerintem cseréljünk nekem olyan hányingerem van. Örülj hogy egészséges vagy te idióta
2018. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!