Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alig 1 órája ettem egy nagy...

Alig 1 órája ettem egy nagy tányér csirkepörköltet és úgy érzem mintha üres lenne már a hasam, meg erőtlennek is. Miért?

Figyelt kérdés

Máskor is feltűnt már, hogy elhagy az erőm valamennyire, mindig arra fogtam hogy biztos éhes vagyok, aztán leülök enni, de igazság szerint nem lesz sokkal jobb, ám ha eszek valami édességet akkor mintha jobb volna. Lehet semmi köze az édességnek hozzá, csak eltelik egy kis idő míg megemészti a szervezetem a kaját nem tudom... de most tényleg 1 órája ettem egy csomót és már érzem... nem értem mi az isten van...

21 éves vagyok, 83 kiló, szóval nem vagyok egy alultáplált ember :D


2013. jan. 16. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az nem mindegy mi volt még mellette. Egy tojás nélküli

kifőtt tésztától 21 évesen nem jutsz messzire

Ez viszont a súlyod csökkentéséhez jó .

2013. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen az volt, valószínűleg túlreagáltam a dolgot, csak elég furcsa volt, tekintve hogy volt már ilyen. Van hogy egész nap nem eszek szinte semmit és nincs bajom, most meg 1 óra után elfog ez az érzés... :-/
2013. jan. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!