Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugalomban a 120/65-ös...

Nyugalomban a 120/65-ös vérnyomás 40-es pulzussal jó? 193 centi magas és 100 kg vagyok.2 éve nyáron voltam terheléses EKG-n ott azt mondták, hogy tökéletesen működik a szívem. Csak kicsit ijesztő nekem, hogy ilyen alacsony a pulzus :/ :D

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, semmi baj nincs vele. Nekem is 40-45 körül van nyugalmi állapotban (persze, csak ha kézzel mérem, mert az ilyen orvosi műszerek láttán kapásból felugrik 100-ra :) )
2013. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) megnyugodtam akkor :D
2013. jan. 21. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Bizony nekem is ilyesztőek ezek a szám adatok,és nem is

szabad ebbe belenyugodni .Sürgős kivizsgálásra van itt szükség .

2013. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

3 hoz.A vérnyomásod is alacsony,min 130/80 nak kellene lenni.Ehhez tartozik a 75 pulzus szám .

Takaritó nő volt ezen EKG n ?

Az alacsony vérnyomás veszélyesebb,mint a magas .

2013. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy kell kivizsgálás. Én ismerek olyan sportolót, akinek 35 alapból a pulzusa, mert erős edzett a szíve. Bár ő nem 193 cm és nem 100 kiló. Szerintem nálad is hasonló a helyzet, de majd mérd meg nap közben, mondjuk mikor sétálsz vagy valami és ha akkor se megy 50 fölé, akkor megpróbálhatsz egy kivizsgálást.
2013. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is edzek kiskorom óta küzdő sportolok igaz kisebb nagyobb kihagyásokkal... séta közben meg edzés közben felszokott emelkedni elég szaporán szokott akkor verni a szívem mert szoktam érezni.. :)
2013. jan. 21. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!