Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kislányom 1 éves lefejelte a...

Kislányom 1 éves lefejelte a szekrényajtót, mikor elesett. Most nagy pukli lett a homlokán! Lehet valami baja?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Ó, a kis pankrátor. Okosabb nem lesz, az biztos :)
2013. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a 2 éves kisfiúnk csinált mostanában 2 olyan mutatványt, aminek az lett az eredménye, amit te írtál, de szerencsére egyiknél sem lett semmi gond.:)

Azért figyelj, hogy ha valami mást is észreveszel, akkor esetleg orvos, de nem hiszem, hogy nagy baja lett. Ha nem fájlalja annyira, nem lesz rosszul, nem fog még jobban feldagadni, akkor szerintem minden oké lesz, maximum színjátszós lesz majd a pukli.

2013. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű :) Azért figyeld, ha hányás, szédülés lép fel, akkor irány az orvos.

De tuti nem lesz baj, nyugi. Esnek-kelnek :)

2013. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyi baja lett, hogy pukli van a fején. Ha úgy viselkedik mint eddig, akkor kutya baja.
2013. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
99%, hogy semmi. Ha mégis, akkor a következő 24 órában bágyadtság, szédülés, hányás, feltűnő rosszullét, zavartság lehet. Akkor doki.
2013. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha aluszékony lenne, hányna, szédelegne, eljáulna, akkor azonnal orvos, egyébként ha mindent úgy csinál, mint eddig, akkor el fog múlni a pukli nyomtalanul

tehát most csak megfigyelésre van szükség

2013. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én egyszer olyan 5-6 éves koromban neki bicikliztem a fallnak tejles erőből bevertem a fejem ,de kb semmi bajom nem lett :)) a pulkit azthiszem kanállal szokták nyomni próbáld meg te is
2013. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valószínű,hogy azért esett el,mert álmos volt.Mikor abbahagyta a sírást akkor elaludt,de remélem nem baj.
2013. jan. 22. 13:31
 9/10 anonim ***** válasza:
nyilván most van az alásideje, tehát nem baj, ha 3 óra múlva sem tudod felkelteni, akkor lenne baj
2013. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató hozzászólásokat!!!Remélem tényleg minden rendben lesz a kicsikémmel.
2013. jan. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!