Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Testmagasság növelése szteroid...

Testmagasság növelése szteroidokkal?

Figyelt kérdés
Több fórumban olvastam hogy bizonyos cuccokkal 4-5cm növekedést értek el nekem jól jönne a jelenlegi 182cm magasságomhoz. Az még kevésbé zavar hogy 1-2 mai lány is van 175 és alig tűnök nagyobbnak! Viszont az hogy a tipikus kis lúzer csemeték 16 évesen már 185 felett vannak az igen. Ki szúrt már CJC 1295 DAC vagy Ghrp6-ot?

2013. jan. 22. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Semmi értelme.

Nem növeszt semmit,és tönkre teszd a szervezeted

2013. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
ok akkor ír egy "lúzer csemet" (csak attól hogy valaki fiatal miért lesz lúzer?) én 192 cm magas vagyok és 15 éves...
2013. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésemhez tartozik de nem a fiatalságukkal van a baj hanem a viselkedésükkel. Én is csak 24 éves vagyok nem az öregek otthonából netezek :)
2013. jan. 22. 16:05
 4/19 anonim ***** válasza:
inkább ne !
2013. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha törpe lennél, akkor indokolt lenne. Ha viszont nem vagy az, akkor baromság. Én 180 cm vagyok, és egy évvel idősebb. A magasságomért még senki nem szólt be, sőt van aki nálam alacsonyabb. Biztos hogy nálad is. Az hogy "szúrja a szemem a többi", még nem indok a szteroidozásra. A májaddal és a veséddel gondolom tudod hogy mit tesz, de ha nem, nézz utána. A hormonháztartásodról meg végképp nem szeretnék untatni semmit, de a kívülről bevitt tesztoszteronnal megállíthatod a saját tesztótermelésed, ami 16 évesen kitalálható, hogy mikkel jár. Persze ez csak akkor igaz, ha nem orvosi felügyelett alatt tolod, de gondolom hogy nem úgy tervezed. Profi sportolók sem maguktól szúrkálják a stanazolt...


Ez az egyik. A másik, meg ha konkrétan olyanokat akarsz szúrni amik a magasságodat növelik, (már ha van ilyen) akkor szarul fogsz kinézni. 4-5cm növés rengeteg, nagyon gizdának fogsz látszani utána, ha az izomzatod nem fejlődik a magassággal arányosan. Ha meg igen, utána úgyis összeesik, ha abbahagyod.


Remélem eltántorítottalak.

2013. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
de hogy a kérdésre is a válaszoljak ne szteroidozzz,akkor vagy amekkorára nőttél,a legjobb haverom 175 cm magas és van barátnője...
2013. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nekem jól jönne a jelenlegi 182cm magasságomhoz


És akkor én mit szóljak a 165 centimmel?

2013. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Attól minden leszel, csak magasabb nem.
2013. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Gyerekek, és én mit szóljak a 160 centimmel? :))


Amúgy meg szteroidokat el ne kezdj szedni ilyen butaság miatt, épp jó a magasságod, átlagosan jó.

Mellékesen a szteroidoknak lehetnek eléggé csúnya mellékhatásai is, amikről persze nem sokat beszélnek.

2013. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
6-os nem csajozok, van barátnőm. Engem csak az zavar hogy én férfinek érzem magam mégis a kis szarosok néznek óvodásnak a buszon mert ők magasabbak. Ilyen szomorú világban élünk hogy az átlagosak mint én is szarul érzik magukat mit szólhatnak 160-70 centisek?
2013. jan. 22. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!