Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 150/100 vérnyomásnál alkalmatl...

Nagy2 Lajos kérdése:

150/100 vérnyomásnál alkalmatlannak nyilváníthat a háziorvos? Sima irodai, szellemi munka, semmi extra kockázat nincs, ügyfelekkel foglalkozom.

Figyelt kérdés
agyon keménykedik az üzemorvos, de számomra ez megdöbbentő, hogy sima irodai munkát sem lehet végezni már magas vérnyomással. Mi van itt, munkanélkülieket akarnak gyártani?

2013. jan. 26. 01:41
 1/3 szántóvető ***** válasza:
hát ez tényleg érdekes.vehettél volna be vérnyomáscsökkentőt mielőtt orvoshoz mész,nem nagy dolog szerezni.
2013. jan. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elírtam, mert nem háziorvos, hanem az üzemorvos volt az. Eddig egy normális nő volt, most sajnos jött helyette egy manus, aki szerintem nem normális, legalábbis irreális a követelményrendszere.


Vehettem volna be, persze, de eddig nem volt gond az üzemorvossal és egyébként sem szeretek gyógyszereket zabálni. Nem arról van szó, értem a kockázatot, de nem hivatásos sofőr vagyok, nem emelek nehezet, nem értek ezzel egyet, hogy gyógyszerzabálással dolgozhatok irodai munkában.


Na mindegy, remélem kapok pozitív választ a megpályázott Angol munkahelytől hamarosan és itthagyom ezt a fertőt, ahol csak azzal foglalkoz az emberek legangyobb része, hogy egymásnak hogyan tudnak betartani. Ha összejön, akkor elküldöm a jó .... anyjába az üzemorvost.

2013. jan. 27. 13:58
 3/3 szántóvető ***** válasza:
Igazad van.Hát sok sikert akkor messze Angliában :)
2013. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!