Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak hogy a...

Mi lehet az oka annak hogy a hugycsövemből néha magától, kicsit szúró érzéssel valamilyen válladék akar távozni?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy olyan 5 napja szúró érzéssel akarja a hugycsövemet elhagyni valamilyen válladék.Olyan érzés mintha pisilnem kéne de erről nincs szó.Igaz kicsit sűrűbben megyek el WC re.Olyan érzés mintha pisilés után meg akadna a vizelet és csak később akarna kifolyni.Néha hirtelen oda is kapok olyan hirtelen akar távozni.Mellesleg nem régóta van barátnőm de nem történt még semmilyen sexuális kapcsolat,viszont sokkal többször van merevedésem mikor a közelében vagyok.Esetleg ez lehet a kiváltó ok?Mindeféleképpen meg fogom látogatni az urologust , de szerettem volna megkérdezni a ti véleményeteket mit gondoltok.

Előre is köszi a válaszokat.


2013. jan. 26. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez valami prosztatával kapcsolatos probléma? Talán egy "kő" lehet ami kijönne de nem tud. De nem akarok hülyeséget mondani, mindenképpen menj orvoshoz.
2013. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ha esetleg tényleg az a "kő" a probléma , azzal mit tud kezdeni az orvos? Én biztos nem bírnám ki ha valamit beledugnának a hugycsövembe...

Köszi a válaszod

2013. jan. 26. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagy valószínűséggel hólyaghurut. Nem kell hozzá urológus. A háziorvos is ad rá gyógyszert, Ne játssz vele, mert lehet szövődménye, ha nem kezelik.
2013. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet egy húgyúti probléma, akár húgyhólyaghurut. Menj el a háziorvoshoz, ott megvizsgálják a vizeletedet és az kimutatja, hogy van-e valamilyen kórokozó a vizeletedben. Ha szükséges akkor esetleg tovább küld laborba, hogy csináljanak vizelettenyésztést vagy elküld urológiára.
2013. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmm pont most voltam vérvételen és vettek vizelet mintát is.Persze nem ezzel a probémámmal kapcsolatban.Meg tudják mondani hogy van e ilyen "hurut" problémám? Ha nem ennek a problémának a diagnosztizálására vettek vizeletet?Mellesleg voltam orvosnál mondtam neki ezt a problémát de .. nem mondot semmit..Köszi a válaszokat
2013. jan. 26. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha napokkal ezelőtt voltál vizeletvizsgálaton, akkor az még nem biztos, hogy mutatta. Lehet a mintavétel után jött elő valami és meg kéne ismételni.

Amúgy egy sima vizeleti eredmény is megmutatja, hogy ha van gond. Amit nem, az pedig, hogy ha van valami a vizeletben, akkor pontosan mi az. Arra szoktak külön tenyésztést kérni.

Ha ennyire nemtörődöm a háziorvosod, akkor elmehetsz akár urológiára, oda nem kell beutaló, ha jól tudom még időpont sem, legalább is, ahová én járok kórházba oda nem kell egyik sem.

Ott lehet újra megnézik a vizeletedet, még egy ultrahang is akár esélyes.

2013. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Remélem tényleg az a baj ímit mondtatok.Van nekem más urologiai problémám is (fitymaszükület,makkerzekenyseg amit pont most akartam elintézni orvossal és most erre itt van ez is.... Alig várom hogy tul legyek mindenen 2013 az én évem nem teheti tönkre semmi.

Köszi a válaszokat :)

2013. jan. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!