Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában sokat szédülök...

Mostanában sokat szédülök miért lehet?

Figyelt kérdés
Például olyan szokott velem történni hogy haza jövök a suliból eszek de már akkor sem érzem olyan jól magam és utána fölmegyek a szobámba és elkezdek pakolászni vagy valami ilyesmit dolgot csinálni és egyszer csak olyan érzésem van mintha kiesett volna egy perc és utána már teljesen olyan mintha nem ebben a világban lennék vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg.. De nagyon ijesztő és ez már nem egyszer fordult velem ilyen és minden nap félve kelek fel hogy talán ma nem itthon fog velem ilyen történni hanem a suliba.. Tudom nagyon hülyén hangzik de ez igaz és nem találtam ki.
2013. jan. 26. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet vitamin v. vashianyod van,csinaltass egy verkepet,de ha elmesz evvel a problemaval az orvoshoz,szerintem ö is laborba utal.
2013. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mpecsa ***** válasza:

Ez úgy hangzik, mint a halántéklebeny epilepszia tünetei.

Haveromnak van ilyen és pontosan ezekre panaszkodott Ő is.

Ne habozz, menj dokihoz.

2013. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!