Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton kattog az állkapcsom...

Valaki:D kérdése:

Folyton kattog az állkapcsom evésközben (elég durván és hangosan) mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
mintha már fájni is elkezdett volna a legutóbbi alkalmával

2013. jan. 28. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Irány egy fogszabályozó szakorvos. Mondd csak, kuszák vagy torlódottak a fogaid? Felső-alsó sor szépen illeszkedik?



Nekem sajnos torlódottak és kuszák is voltak, szép kis túlharapással. Aztán 17 éves korom körül elkezdett kattogni, ugyanúgy mint neked és már kezdett fájni is. Azóta feltetettem fogszabályzót, rendben állnak a fogaim és jé, elmúlt.


Menj el egy fogszabályozó szakorvoshoz, lehet, hogy egy harapásemelő sínnel meg is lesz oldva a problémád :)

2013. febr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy már több mint egy éve fogszabályzós vagyok:D
2013. febr. 10. 02:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Háhá, akkor mégiscsak a rosszul álló fogakhoz van köze :D


Akkor biztos azért fáj, mert az előző, helytelen állapothoz "idomult" az állkapcsod. Ha rendben lesznek a fogaid és a fogszabályozás végére érsz, egy idő után el kell múlnia :)


De ha gondolod, kérdezd meg az orvosodat, hogy neki mi a véleménye.

2013. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!