Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több hónap után meggyógyulhat-...

Több hónap után meggyógyulhat-e maradványtünet nélkül, teljes mértékben az arcidegbénulás? Szükséges-e arcmasszőri kezelés, vagy elegendő, ha én masszírozom az arcom? Volt-e már valakinek tapasztalata akupunktúrát illetően, segíti-e a gyógyulást?

Figyelt kérdés
Két hónapja van jobboldali bell féle arcidegbénulásom (vírus vagy huzat okozhatta). Az orvosom nem írt elő gyógymasszőrnél történő arcmasszírozást, csak fizikoterápiát és gyógyszeres kezelést. A gyógyszeres kezelést már befejeztem, két hónap eltelt, de még nem gyógyultam meg (nem tudom még egyelőre teljesen lecsukni a szemem,nem mozog a szájzug, homlokom még nem ráncolódik), persze azért javult az állapotom a kiinduló állapothoz képest.

2013. jan. 28. 21:18
 1/3 anonim válasza:
Igen, teljesen rendbe fogsz jönni!!! Nekem tavaly márciusban volt baloldali bell féle arcbénulásom. Medrolt szedtem + egy hónapig jártam ingeráram kezelésre. A kezelés végén már javult valamennyire. Utána szépen lassan magától helyrejött. Én itthon masszíroztam magamnak. Grimaszoltam a tükörbe (ezt ajánlották) és szedtem B vitamint, meg ittam gyógyteát, ami idegekre van... De igazából nekem is azt mondták, hogy magától fog helyre jönni, csinálhatok én bármit... Mégse tudtam egy helyben ülni és várni a csodát... De hála istennek helyre jött, ahogy neked is rendbe fog jönni, csak legyél türelmes... Észre se veszed, de napról napra jobb lesz :)
2013. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Természetesen!
2013. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Érdekelne rendbejöttél?

Én most leszek lassan 2 hónapja ..bal oldali arcidegbénuládsom van és nagyon kétségbe vagyok esve, hogy sosem kapom vissza a mosolyom..20 elektromos kezelésre jártam, tonáztattam is és masszázst is kaptam. Nekem is azt mondta a doki, hogy minden oké lesz de nem ezt érzem..Nem mondom, hogy nem változott meg gyógyult a kezdetek óta, mert nagyon is ..de ez nem nyugtat meg, félek, hogy eddig gyógyult csak. És én nem birok tétlenül várni, mert mi van, ha csak 'pazarlom az időt'?! Így elmentem egy kínai doktorhoz akupunktúrára ..Nagyon nagyon fáj, de nem bánom, mert végső elkeseredésemben már bármit képes vagyok elviselni!!

Kérlek válaszolj, ha láttad!!

L/19

2017. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!