Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Mit csináljak...

Mirk kérdése:

Segítség! Mit csináljak ezzel? (kép)

Figyelt kérdés

Hónapok óta küszködöm a tyúkszememmel. Használtam tyúkszemtapaszt, áztattam, Wartner eltávolító stiftet, de semmi eredménye. Nagyon fáj, valaki tudna segíteni mihez kezdjek vele?

Így néz ki jelenleg: (+18)

[link]

[link]


Már alig bírok lábra állni.


2013. jan. 29. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra vele minél hamarabb!
2013. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem tyúkszem, hanem fökény.(szemölcs, verruca, vagy hívjuk ahogy akarjuk)


Tudnék rá megoldást, de nem ekkorára. :( Túl nagyra megnövesztetted. Nekem is volt egy ekkorám, bőrgyógyász mentett meg tőle. Kicsit fájdalmas lesz.

Először lefagyasszák(ez csak csíp), aztán egy hétre rá visszamész, újra fagyasztás és kikaparják. Kibirható amúgy, de ne halogasd, mert csak rosszabb és hajlamos terjedni is.

2013. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérd,hogy lézerrel tüntessék el! A fiamnak is avval csinálták,mert az orvos nem jól vágta ki a sebészeten!Börgyógyászaton oldották meg!Azóta nincs vele gond!
2013. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elmegyek a bőrgyógyászatra!
2013. jan. 29. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menjél ezzel dokihoz. Én nekem is volt ilyenem, elmentem a dokihoz ő meg mondta hogy marha nagy szerencsém hogy időben mentem mert pár hét múlva már durvább lett volna és akkor elviselhetetlen fájdalommal járt volna a kezelése. Így sem volt piskóta a dolog, szépen kezelték is csak azzal járt hogy varrni kellett mert már elkezdett terjedni és elég nagy darab bőrt le kellett még vágni hogy később se legyen komolyabb baj, és varrni is kellett sajnos, de nem panaszkodom mert azóta sincs vele gondom.
2013. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!