Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fenekre, combra, hasra valami...

Fenekre, combra, hasra valami jo edzesmod? (bov. Lennt)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocs az ekezetek miatt.. Telorol vagyok.

Az egyik problemam az hogy..ugye nem vagyok dagadt csak igy egybe vagyok se mell,segg sem.. Meg alakom sincs:S. Most a fenekemre szeretnek edzeni formas kerek es nagy legyen. Es valamilyen edzes terv vagy en nem tudom. Egy 3 kilo felesleg csak a hasamon van de azt megoldom;)) es a combom zavar az is ilyen semmilyen. Szoval fenekemre szeretnek.. Megkoszonnem. Sziasztok!:))


2013. febr. 2. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem próbálkozz dvd-kel, Rubint Rékának vannak alakformáló edzései, fenékre, combra, hasra :) egy dvd nem túl vészes összeg, szerintem először próbálkozz otthon, ha nem megy akkor próbálkozz konditeremmel, ott mindig van valaki aki jobban ért hozzá ;)

2013. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!