Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj ott? 15/L

Miért fáj ott? 15/L

Figyelt kérdés

Amikor nem a seggemen ülök, hanem így kicsit le vagyok csúszva ahogy kényelmes lenne, elkezd fájni itt:

[link]


2013. febr. 2. 13:02
 1/10 A kérdező kommentje:
De amúgy ha rendesen ülök, sétálok, futok, fekszem akkor semmi. Csak akkor hogyha lejjebb csúszok.
2013. febr. 2. 13:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy OFFolok, de kb. egy hete nekem is ugyan az a problémám. Várom én is a válaszokat. 15/L
2013. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem is csak pár hete. Remélem válaszol valaki.
2013. febr. 2. 13:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Arra fele eléggé csontosak vagyunk,lehet attól,ülj normálisan és nem fog fájni.Lehet valamelyik ízületünket jobban megterhetljük ekkor
2013. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De hogyha azért, akkor eddig miért nem fájt??
2013. febr. 2. 17:52
 6/10 TappancsMancs ***** válasza:
Az normális. Mindjárt nézek képet. Azon a részen vannak kisebb csontok és ha nincs óriási popó akkor ha lecsúszva ülsz az terhelődik. Ezt pl egy fotelban már nem tapasztalod pedig ott is lecsúszva szoktak ülni (gyakran). De ott nagyon puha amin ülünk, ezért kényelmes. Szerezz be valami párnaféleséget akármit ami neked kellemes.
2013. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TappancsMancs ***** válasza:
2013. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TappancsMancs ***** válasza:
Kicsit javítom mert némi súlytöbblettel is fájhat, de alkattól függő. Pont azon a részen nem annyira van testzsír képződés/lerakódás. Ha valakinek a fneke olyan módon hízik hogy hátrafelé, mellette két oldalt megemeli, akkor kevésbé fordulhat elő. Mondjuk. De a lényeg hogy ez nem izületi/csontozati gyengeség ... Normális. Amúgy nekem is szokott. :) Ha lejebb csúszol akkor is jobb, csak aztán nehogy ellustulj :) Én inkább felülök egyenesen de lazán és kényelmesen.
2013. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TappancsMancs ***** válasza:
Eddig azért nem fájt mert most jött ki. Ennyi. Egy ideig bírja, egyénileg változó, aztán sajog. :)
2013. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm :)
2013. febr. 2. 21:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!