Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy jo ideje nagyon zsibbad a...

Egy jo ideje nagyon zsibbad a jobb kezem, és az ujjaim végei. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok férfi. Hús gyárban dolgozok ahol hideg van kb 6 fok és a fagyasztóban -18 is lehet. Késsel dolgozok és sokat vágok a job kezemel naponta két ezer húst is vágok.. 1 Honapja dolgozom ott, és azota nagyon zsibbad a kezem. Nincs változás. Mit tehetnék? Koszonom a válaszokat
2013. febr. 2. 14:40
 1/4 anonim válasza:

Hello !


Egyéb más tünet mellette ?


Ha a zsibbadás fájdalommal is jár, akkor ínhüvely gyulladás. Th.: Kenegetés Lioton géllel (1000 g).

Ezt leginkább felületi vénák gyulladásakor szokták alkalmazni, de rándulások, sportbalesetek, izületi gyulladások és izom duzzanatok esetén is jó. Kb. 1000.- Ft lehet a gyógyszertárakban és azt hiszem, hogy vény nélkül is kapható, de ezt nem tudom pontosan.


Remélem tudtam segíteni. Üdv !

2013. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Basszus ! Bocsi... előzőt elírtam. Nem 1000 g ! A g nem kell. Sajnos már van, hogy reflexesen írom ki (kémiai számítások), pedig jelenesetben a szám vagy NE-ben értékelendő, vagy a gyógyszer nevének része. Még egyszer bocsi !
2013. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom.. nem fáj, csak zsibbad..
2013. febr. 2. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg esténként forró vízben áztatni és mozgatni. Ez alkati kérdés is, sokaknak nem olyan jó a keringése, anyám pl fél órát tölt mínuszokban és nem érzi a lábát. Te fiatalabb vagy, de nyilván extrém a terhelés.


Ha van rá lehetőséged, hogy valamilyen kesztyűt viselj, tedd meg, védd a kezedet!


Ha nem tudod ezekkel megoldani, beszélj orvossal, hogy mit lehetne tenni

2013. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!