Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a combomon?

Mi lehet ez a combomon?

Figyelt kérdés
Már évek óta van egy nagyon apró kemény dudor a combhajlatomban, a közepén egy fekete pöttyel, eddig nem foglalkoztam vele, mert alig lehetett kitapintani, de néhány hete hirtelen megnőtt, pár napja pedig az egyik oldalán olyan mintha véraláfutás lenne. De még mindig kemény, olyan mintha valami görcs lenne. Valami ötlet mi lehet ez?
2013. febr. 4. 13:31
 1/5 Miklós G. ***** válasza:

Hát látatlanban elég nehéz ilyet biztosra mondani, és nem is vagyok Dermatológus, de valószinűleg szőrtüsző, vagy valami más apokrin-mirigy eltömődéséből következő gyulladás. Majd szépen kigyűllik és kiürül a tartalma.


Üdv!

2013. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezen ne múljon, csináltam róla egy képet, hátha így lehet pontosabbat mondani. Köszönöm a válaszodat!


[link]

2013. febr. 4. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a piros duzzanat jött képbe,meg olyan fényesnek tűnik a a bőr.Lehet hogy most aktivizálta magát,

érésnek is indúlt,és majd kifakad.Ha kezd jobban elcsunyúlni,mutasd meg orvosnak .

2013. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Miklós G. ***** válasza:

Egy egyszerű szőrtüszőgyulladás, egy hagyományos akne. A fekete folt ettől független véleményem szerint, valószínűleg egy erősebben pigmentált terület. Ez majd, hamarosan ki fog ürülni. Combtőben ez elég kivitelezetetlen, de egyébként párakötéssel gyorsítható az érési folyamat.


Üdv!

2013. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem veszélyes... Köszönöm a válaszokat!!
2013. febr. 4. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!