Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bőrgyógyász ránézésre...

A bőrgyógyász ránézésre pigmentált hegként diagnosztizált egy lábszáramon lévő pattanáshoz hasonló 4mm-es valamit?

Figyelt kérdés

Legalább egy éve ott van,de színtelenebb és 2mm körüli volt egy éve.Mellette egy kisebb is van,azt nem tudom mióta van,egy ideje enyhén pirosak mint egy pattanás.A bőrgyógyász azt mondja 99,9% hogy nem rák(pigmentált heg),és semmit nem kell vele csinálni,sebészileg kivetethetem ha zavar.Azt mondta nincs kockázata a rosszindulatú elváltozásának sem,de ha zavar vetessem le.Az a gondom,hogy nem igazán emlékszem sérülésre a lábszáramon,rémlik,hogy tavaly estem a jégen egyet,de konkrétan nem tudom mikor sérülhetett ott a lábszáram.

Vetessem le sebészeten,vagy ne foglalkozzak vele? A bőrgyógyász több mint 10 éve praktizál,amennyiről én tudok. 99,9% ra mondja hogy nem probléma ez. Mit tegyek?


2013. febr. 4. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem nyulnék hozzá ha esztétikailag nem zavar és elhinném az orvosnak amit mondd. Hidd el meg tudja különböztetni a rákos elváltozást.
2013. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ,nagyjából meg is nyugodtam,csak a neten valahol azt olvastam,hogy valami bazilóma vagy mi,ami a mély bőrrétegből induló rák,az pigmentált heghez szokott hasonlítani.Sőt a neten olyat is olvastam,hogy a pigmentált heg is elfajulhat,rendszeresen ellenőriztetni kell.Viszont a doktornő szerint nincs elfajulási kockázata.A napokban el kell döntenem mi legyen.
2013. febr. 4. 14:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerdán beszélek a sebésszel,meghallgatom őt is mit javasol.Az a biztos ha eltüntetik.
2013. febr. 4. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm Te inkább hiszel annak amit a neten olvastl mint az orvosnak??? Figyelj neki azért van orvosi diplomája és azért tanult 10 évet hogy ezt meg tudja különböztetni. zttól hogy a neten olvastál valamitrőlmég nem azt jelenti hogy nekeed az van.
2013. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!