Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is volt már hasonló?...

Másnak is volt már hasonló? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy olyan gondom van egy pár napja, hogy a lábszáramon van egy pukli. Egy ideje tornázok és nem tudom, hogy talán be ütöttem-e :/ Már egy pár napja ott van és nyilallni szokott a csont résznél a lábam :/ Gyerekkoromban egyszer beütöttem (nem nagyon) és pár órán belül egy hatalmas pukli lett rajta (ott ahol nagyjából most nyilallgat). Ami másnapra eltűnt. Voltunk vele orvosnál meg röntgenen és semmit sem találtak. :/ Ez vajon mi lehetett? Másnak is volt már hasonló?
2013. febr. 4. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

te egy marha szerencsés ember vagy, ha eddig életedben egyetlen egyszer vágdtad be a sípcsontodat :D

csak beütötted, nem emlékszel rá. mindenkivel megesik.

2013. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen nem sokszor sérültem le szerencsére :) Remélem tényleg csak megütöttem. Köszönöm a gyors választ :)
2013. febr. 4. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!