Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan, tetoválást...

Hol lehet olyan, tetoválást csináltatni ami nem fertőződik el, és nem kapsz el valamilyen betegséget (pl AIDS)?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tetováló szalonokban. Ott elvileg minden steril.
2013. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valamilyen modernebbekbe vagy akármilyen rosszabba is steril?
2013. febr. 6. 18:52
 3/11 anonim ***** válasza:
El kell menni a tetoválószalonba és meg kell nézni az eddigi munkáit, hogy milyen minőségűek. Az még jobb, ha van ismerősöd, aki már csináltatott tetoválást és tőle érdeklődsz, hogy mennyire megbízható. Amúgy az árak is árulkodhatnak.. Bizonyos méretig fix ár van, ha ez a fix ár 2000, akkor valószínű nem olyan megbízható, mint akinek a fix ár mondjuk 5-10 ezer.
2013. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek sterilnek kell lennie, hiszen akkor nem is lenne engedélye működni.
2013. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, az ár is számít. Ahol én voltam, ott 5000 Ft volt a fix ára. És valóban jól felszerelt, steril hely volt. Arról nem is beszélve, hogy a srác jól dolgozott.
2013. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és még valami: azt előre sajnos nem tudhatod, hogy elfertőződik-e. Természetesen fontos, hogy a higiéniás körülmények megfelelők legyenek, de ha a bőröd érzékeny a festékre, akkor bármennyire megbízhatóan/sterilen dolgozik a tetováló, elfertőződhet.
2013. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2013. febr. 6. 19:00
 8/11 A kérdező kommentje:

És azt honnan tudhatom,hogy érzékeny vagyok e a festékre?

Mert még nem volt semmilyen festék a bőrömön.Csak még Általános Iskolában tollal irogattam a bőrömre.

2013. febr. 6. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel.. :)

Allergiavizsgálat? Most próbálom kideríteni, mire is kéne elvégezni..

2013. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Önmagában a szalon még nem garancia, gyakorlatilag bárki nyithat szalont, mert nem ellenőrzik. Ismerek kontár szalonokat, senki ellenőr be nem ment megkérdezni tőle, hogy steril tűvel dolgozik-e, van-e mosdó, stb...

Kérdezősködj a lakhelyeden emberektől, ki hol volt, mit tapasztalt ott.

2013. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!