Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos számítógép függő...

Sajnos számítógép függő vagyok de nem tudom abbahagyni akárhogy is akarom van arra lehetőség terápia, elvonó hogy kigyógyuljak a függőségemből?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nincs sajna. Én is az vagyok ha nincs elfoglaltságom akkor állandóan gép. Régebben pár éve "gamer" korszakomban naponta 16órákat játszottam,neteztem,stb,stb. Nehéz ez de akinek ez a mániája-hobbyja hát ez van. Valakinek más a mániája nekünk meg ez . :D
2013. febr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Pacsi! Csatlakozom a klubhoz...
2013. febr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
welcome to the club! :D
2013. febr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én abba akarom hagyni mert már mindenki függőnek hív k...... Elegem van belőle. Mondjuk nem alaptalanak amiket mondanak.
2013. febr. 7. 02:28
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Találj magadnak új programokat, elfoglaltságot.

Ha anyagi lehetőségeid engedik, járj el egy edzőterembe, kardióedzéseket mindennap végezhetsz, az is mire leérsz átöltözöl, 1 órát ellötyögsz (persze komolyabban is csinálhatod), hazaérsz, már el is ment a szabadidődből 2 óra.

Vagy főzz mindennap, így a konyhában is eltöltesz egy órát.

Menj el nézelődni, sétálni a városba, ez is egy plusz program. Addig se vagy otthon, nem csábít a gép.

Ha a pénz nem akadály iratkozz be egy tanfolyamra, mindegy mire, ha nem is érdekel, akkor is, szintén addig se vagy otthon. Ha meg hazaérsz, és van valami "lecke", akkor ciki lesz nem elkészíteni a házit, szóval azzal is menni fog az idő.

Így végül kevesebbet ülsz majd a gép előtt.

2013. febr. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Argloss ***** válasza:
61%
Ha nem értelmetlenül gépezel, akkor az nem feltétlenül baj, hogy sok időt töltesz vele. Ha van internet, akkor sokkal minőségibb hírforrás, mint a híradó. Kötődhet hozzá tanulás, olvasás, zenehallgatás, nagyon sok dolog. A baj akkor van ha emiatt mondasz le programokat a valódi világban.
2013. febr. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Van. Köttesd ki az áramot.
2013. febr. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
van hogy 10%-ba nem fölöslegesen de 90%-ba igen legtöbbet sajnos jászom.
2013. febr. 7. 05:51
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Van egy nagy gomb a gépen, Power, vagy valami ilyesmit ír rajta. Képzeld el - de tényleg próbáld beleélni magad- hogy az egy olyan játéknak az indítógombja (kikapcsolásra értem) amelyik egy vadonatúj, ismeretlennel, izgalmakkal teli világ felfedezéséről szól, ahol kinyílik előtted egy rég várt, új világ, új "karakterekkel", új "küldetésekkel", amiket te magad kell felfedezz, te magad kell rájöjj, és ami a legvagányabb, te magad szabhatod testre az összetevőit! És nagyon realisztikus!


Jelenleg ezt tudom tippnek adni. Sok sikert! ;)

2013. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
28%
utolsó válaszoló ez tetszik.:) és milyen igazad van :DD
2016. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!