Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő után hat a sörélesz...

Mennyi idő után hat a sörélesztő a hajhullásra? Ha elkezdem szedni, alatta tarthatok léböjt kúrát, vagy úgy elveszíti hatását?

Figyelt kérdés

A háziorvosom ezt ajánlotta. Érdekelne kinek milyen tapasztalatai vannak. Nekem már hónapok óta hullik a hajam (azt hittem gócos fog miatt, ezért vártam 2 hónapot a foghúzás után, de nem változott semmi). Használtam bánfi hajszeszt, de nem segített semmit. Most fogom elkezdeni a sörélesztőt.

Mivel megelégeltem a rossz életmódot, most letettem a cigit is, rendbe akarom hozni magam.

Tisztító kúra segíthet? Léböjtre gondoltam illetve gyümölcskúrára. Tudom, nem lehet hirtelen egyik napról másikra, és oda kell figyelni rendesen, ezzel tisztában vagyok. Tapasztalataitokat megosztanátok?


2013. febr. 7. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mért nem kapszaicint használsz?
2013. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mert nem vagyok jártas ilyen téren, eddig sajnos nem foglalkoztam az egészsegemmel. A háziorvosom a sörélesztőt ajánlotta..

De utána nézek annak amit írtál, kedves válaszoló. Köszönöm!

2013. febr. 7. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!