Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítséég! Mi történt az...

Segítséég! Mi történt az ujjammal?

Figyelt kérdés

Reggel 10 körül kimentem elseperni a havat.Körülbelül 20percig lehettem kint.Sepertem-sepertem és éreztem ,hogy fázik a kezem.Bementem kesztyűért, aztán folytattam.Amikor felhúztam a kesztyűt akkor éreztem,hogy már nem fázik és jó meleg.(Hozzáteszem ,hogy van egy gyűrű ami mindig a jobb kezem gyűrűs ujján van.)Amikor elkészültem bementem, levettem a kabátom, és a kesztyűt is persze.Mentem vissza a szobámba tanulni és akkor vettem észre ,hogy a jobb kezem gyűrűsujja teljesen ég, nagyon meleg és a duplájára van dagadva.A többi ujjam is fel van dagadva ,de azoknak csak a vége.

Olyan vastag az ujjam ,hogy szinte undorító.Eleve nekem vékonyak az ujjaim és most meg úgy nézek ki mint egy .....

Jaj annyira idegesítő.Teljesen feszül rajta a bőr....MIIIITTT TEGYEEEK? :( :( :(



2013. febr. 10. 10:40
 1/4 A kérdező kommentje:
2013. febr. 10. 10:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél meg egy citromot.
2013. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs itthon citrom...:(
2013. febr. 10. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
menj el a legközelebbi kh sürgősségiére mert a gyűrű elszorítja a keringést és nem fog vért kapni az ujjad.
2013. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!