Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne izzadjon...

BigBoy012 kérdése:

Mit csináljak hogy ne izzadjon a hónaljam?

Figyelt kérdés
14 éves fíú vagyok, amikor suliba vagyok és nincs is olyan meleg nem is futok akkor is izzad a hónaljam, miért van ez? pedig minden reggel bekenem izzadásgátlóval(több márkát is kipróbáltam) van olyan amire 72 óra van rá írva, nekem elég lenne 12 óra is...

2013. febr. 12. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

en is ilyen voltam,de kinottem.

sokat segit az olyan felső,ami segit szellozni.

otthon is izzadsz? vagy csak suliban?

17L

2013. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
inkább csak suliban.
2013. febr. 12. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:

teljesen normális vagy, ne búsulj. az emberek zöme így él, próbálja megoldani több-kevesebb sikerrel. az izzadás természetes izgalmi reakció...nem is tudod miért izzadsz, pedig tudat alatt feszült vagy. nagyon fontos, hogy ápold magad. ha van, vagy lesz barátnőd, és nem egy gyökér, akkor ő tudni fogja, hogy Te izzadós vagy, de tiszta...akkormeg? egyébként a lányok is izzadnak, de ők valahogy ügyesebben kezelik.


már írták előttem, hogy kinövöd...én sajnos nem, de még soha senki nem mondta, hogy büdös vagyok...néha csöpög a hónom alja, főleg vizsga előtt,alatt..stb...

2013. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az izzadás is lehet a szervezetnek a méregkivezetési eljárása.


Ajánlom figyelmedbe a homotoxikolóiát.

[link]

2013. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat,tegnap vettem egy adidas intense touch hónalj deo-t és most fele enyire se izzadok, remélem suliba is jó lesz:)
2013. febr. 16. 10:14
 6/6 anonim válasza:
Megpróbálhatod még a kristálydeot is. Szagtalan, és nem izzadsz annyira, vagy jobb esetben semennyire sem.
2013. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!