Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg kell változnom! Tudnátok...

Meg kell változnom! Tudnátok ötleteket mondani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, de életkorom ellenére millió dolog történt velem. Volt egy balesetem, ami hatalmas traumát okozott. 5 napig voltam életveszélyben intenzív osztályon. Végül túléltem kevés maradandó fizikai károsodással, bár ez lelkileg nem mondható el. Nem tudom elmagyarázni hogy miért, de felépülésem után elkezdtem vonzódni a lányokhoz. 1 évig voltam szerelmes a legjobb barátnőmbe, ezután végre kiderült, hogy viszont szeret. Újabb egy év után ez a barátnőm megcsalt engem több fiúval is. Aki átélt már hasonlót tudhatja, hogy két lány kapcsolatában ez sokkal másabb és a szerelem is sokkal erősebb. Az utóbbi három hónapban padlón voltam. De ma beszélgettem egy emberrel, aki az egyetlen volt idáig ki képes volt a pesszimista, önfejű, makacs énemet akarat nélkül és nemis tudatosan "rábeszélni" arra, hogy MUSZÁJ változnom. Nem maradhatok depressziós, be kell fejeznem saját magam sajnálását, a vagdosást és az örökös sírást. Már az nagy előrelépés, hogy ide írok és hogy ilyen hangulatban írok. Szóval eldöntöttem: szép leszek, vékony és csinos, minden nap megsétáltatom a kutyám, többet tanulok, olvasok és rajzolok, több házimunkát csinálok és kevesebbet gépezek. Viszont ami a legfontosabb de egyben a legnehezebb is: optimistának kell lennem. Nem tudom, hogy ti hisztek-e a vonzás törvényében, de én szeretnék. Szóval ennek az egésznek a lényege: tudnátok olyan dolgokat mondani, ami segíti a változásom és nem engedi, hogy újra elhagyjam magam?
2013. febr. 12. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Légy kitartó, írj egy listát azokról a dolgokról amiket el szeretnél érni és tedd ki egy olyan helyre, ahová gyakran ránézhetsz és tudatosíthatod magadban, hogy igen ilyen szeretnék lenni és ezt és ezt szeretném elérni.

Jutalmazd meg magad minden pozitív változásért amit elérsz ez bármilyen dolog lehet amit csak szeretsz :)

Az első lépést már megtetted, hiszen tisztáztad magadban hogy mit szeretnél elérni. Most már csak ki kell tartanod. Az első hónapon túl kell esni, és akkor már minden menni fog magától. Csak ne add fel :)

23/N

2013. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, az egyik régi osztálytársam jár ilyen "tanuld meg szeretni önmagad" foglalkozásra, szóval ő hoz nekem lapokat hogy hogy lehetne ez könnyebb. Naplóíráson is gondolkodtam.:)
2013. febr. 12. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajrá! Annyit javaslok, ha valami bántalmad van, azt oszd meg valakivel, ha nincs kivel akkor írd ki ide legalább.
2013. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!