Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni Drogtesztet?

Hol lehet kapni Drogtesztet?

Figyelt kérdés
Nos felmerült egy kis probléma nagyon ugy néz ki hogy uncsitesóm drogot fogyaszt, nem merünk orvosi segítséghez folyamodni nehogy esetleg a gyámügy v akármi kellemetlen dolog történjen. Hallotunk erről a tesztről.. hogy lehet venni, de nem igazán tudunk róla semmit, esetleg valaki tudna segíteni hol lehet kapni mennyiért? mennyire megbízható.. válaszokat előre is köszi !

2013. febr. 14. 01:28
 1/5 A kérdező kommentje:
*tt -.-"
2013. febr. 14. 01:57
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Én úgy tudom, hogy van egy multidrog minilabor, ami elérhető nagyobb gyógyszertárakban, vagy megrendelhető. Egyszer nyáron a rádióban a Sebestyén Balázsék szórakoztak ilyennel, mert a Vadon Jani állandóan mákos sütit evett minden nap, és kíváncsiak voltak, hogy van-e morfinszármazék a szervezetében ettől. Na és ha jól emlékszem kimutatta, hogy minimális, de van. Amúgy vizeletből, ha nem is minden drogtípust, de sok mindent kimutat. Ha pedig valami bogyót, vagy egyebet találtok nála, mintát is azonosít, hogy valóban drog-e, vagy csak pl. vitamin.
2013. febr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés :) Köszi szépen meg is találtam :D hát kipróbáljuk minden féle képpen :) Köszi mégegyszer! Szép napot!
2013. febr. 14. 10:14
 4/5 an00nym ***** válasza:
51%
2013. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hu köszi
2013. febr. 15. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!