Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy ki...

Miért érzem úgy, hogy ki vagyok száradva?

Figyelt kérdés

Régebben viszonylag keveset ittam,kb 1,5-2 liter/nap.

Az utóbbi 2 hónapban pedig többet iszom(szándékosan),de most már 3 napja úgy érzem ki vagyok száradva.A leheletemen is érződik,pedig napi 3-4 liter folyadékot megiszom.Ásványvizet vagy ízesített ásványvizet szoktam inni,nem édes löttyöket.

Cukrom is mértük,több alkalommal is,de mindig jó volt.

Pisilni meg kb 20 alkalommal megyek egy nap.Vesémmel nincs gond,mert kb fél éve nézték meg.



2013. febr. 21. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
cukorbetegség?
2013. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igyál csapvizet vagy próbálj másfajta ásványvizet.
2013. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem egyfajta vizet szoktam inni.Amúgy nem vagyok cukorbeteg,ahogy írtam,mértük a cukrom napi több alkalommal.
2013. febr. 21. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
A 1,5-2 liter sem volt kevés, de jobb ha csináltatsz egy vér és vizeletvizsgálatot.
2013. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Otthoni vércukor mérés nem mindig megbízható. Ezért lenne jó egy teljes vér és vizeletvizsgálat laborban.
2013. febr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2 hónapja voltam teljes vérképen,semmi gond nem volt.Egyedül a koleszterinem volt alacsony,ha jól emlékszem 3 felett volt egy kicsivel.


Egyébként a vércukormérőnk ugyan olyan mint a gyógyszertárban is van,mert a mamám cukorbeteg és muszáj volt megbízhatót venni,persze jó pénzért...

2013. febr. 22. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előző 2 válasz írója vagyok. Sajnos 2 hónap alatt is történhet bármi. Ezért lenne jó laborban egy teljes vér és vizeletvizsgálat.
2013. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó,elmegyek laborba.
2013. febr. 22. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!