Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akit műtöttek epekő miatt...

Akit műtöttek epekő miatt jobb lett utána?

Figyelt kérdés
Nemsokára műtenek.Már állandóan görcsölök ,feszül,nyom szúr.Szinte semmilyen ételt nem tudok már megenni .Állandóan No-spát szedek.Megy a hasam rossz a közérzetem.Volt aki azt mondta műtét után is ez lesz a helyzet.
2013. febr. 24. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél! Engem már jó rég műtöttek, de ehetek bármit kutya bajom! Egyetlen egyszer sem görcsöltem be. Csak annyi kellemetlenség van, hogy kb. havonta egyszer egyszerre ürül az epe, akkor hasmenésem van egy napig. De ezzel együtt lehet élni!
2013. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!remélem nálam is így lesz!
2013. febr. 24. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont egy hónapja vették ki az epémet, sokkal jobban vagyok, összehasonlíthatatlanul jobb még a közérzetem is. Igaz nem eszek "nehéz" ételeket, és még csak kísérletezek, de sokkal jobb lett utána.
2013. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt lehagytam: azóta nem érzem magam felfújt lufinak sem. Ezt látni is, mert igaz fogytam is, a legtöbbet a hasamból, ami eddig sosem sikerült, csak azt nem tudom mikor kezdhetek hasizom gyakorlatozni, mert a köldököm még mindig nem akar rendesen helyrejönni és valaki azt mondta meg kell várni amíg az is helyrejön.
2013. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!