Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hullik a hajam minden...

Miért hullik a hajam minden tavasszal?

Figyelt kérdés
Minden év tavaszán elkezd először töredezni a hajam majd hullik és hónapokon keresztül abba sem hagyja. Már voltam vérvételen többször is, szedek vas tablettát is,vitaminokat is, eszem sok gyümölcsöt/zöldséget mindent ami jó. Fogorvosnál is voltam,volt egy gócos fogam de azt megcsinálták. Akkor úgy gondoltam dejó végre meg van a probléma forrása most már nem fog hullani. Most Március eleje van és már töredezik és szerintem nem sok kell és megint hullik. Egyszerűen értetlenül állok a dolog előtt és már nagyon el vagyok keseredve. És már 3. éve lesz,hogy ezen újra és újra átesek. Valakinek valamilyen jó tanács,tapasztalat? Segítsetek kérlek!

2013. márc. 2. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Bocsi, ez rettentő szemét húzás volt, de nem tudtam kihagyni, és ne is vedd magadra. :)

A linken található dolgokat próbáld ki.

[link]

2013. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem nem vicc amit linkeltel, ugyanis mi is "allatok" vagyunk, es ugyan ugy csereljuk a szorunket, mint a kutyak, vagy barmi mas :) Elvileg osszel is jobban hullik a hajad, erdekes, hogy meg nem vetted eszre. Osszel azert hullik, mert a szervezeted erzi a hideget, es erosebbre csereli, tavasszal pedig azert, mert jon a meleg es vekonyabb lesz, meg ha te eszt eszre sem veszed. Szerintem csak egyszeruen errol van szo, te pedig rapanikoltal, hogy ur Isten mi torteneik.

Masik eset lehet meg, hogy pscihes okai vannak. Egyik exemnek pl az osszes haja kihullot, hal' Isten nem tolem :D

2013. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nekem nyáron is hullik megállás nélkül!
2013. márc. 2. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj próbáld ki a zselatint, és a Plantur39 tonik-ot, ami a második linkemben volt leírva. Ha nem betegség, vagy vitaminhiány stb. miatt hullik a hajad, akkor nagy valószínűséggel be fog válni!
2013. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!