Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meglehet fejni kézzel egy nőt?

Meglehet fejni kézzel egy nőt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 23:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Meg lehet, de terhesnek kell lennie mert csak akkor tejel.
2013. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
??? szoptató kismamára gondolsz?
2013. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. márc. 2. 23:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, ők is szokták magukat fejni.
2013. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze mivel azt a tejet amit nem szív ki a baba le kell fejni különben gyulladást okoz. Erre vannak mellszívó készülékek de lehet kézzel is.
2013. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Na, ezek azok a dolgok, amikről nem akarok tudni... :$

(egy gyermekvállalás előtt álló nő)

2013. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
pedig nem árt, ha tudsz róla, sok kellemetlenségtől kíméled meg magad.
2013. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os elég buta a hozzáállásod akkor. Ennél sokkal durvább dolgok is vannak a terehsség alatt, szülés után stb. Ha ezzel nem voltál tisztában akkor még sok csalódás fog érni. Egyébként ha ezek undort váltanak ki belőled akkor biztos nem vagy még kész a gyermekvállalásra.
2013. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért, a tehenet hogy fejik? Mármint hagyományosan... Most komolyan, abban mi van, hogy megfeji magát valaki? Máskor talán nem szoktál a melledhez nyúlni? :D
2013. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-asnak: igen, lehet, hogy nem vagyok még kész, én is ezt szajkózom a környezetemnek, akik kivétel nélkül mind azzal jönnek, hogy már szülnöm kéne, mdrt kifutok az időből. De van olyan akinek nem való, hogy kihordjon egy gyereket - én mindig azt mondom, nem kell minenáron mindenkinek szülnie.

Amúgy a dolog nem undort váltott ki belőlem, csak nem tudtam, hogy ez így van, ezért megepődtem.

Mert ugyanis amikor a terhességről meg a gyerekvállalásról van szó, akkor a világ hajlamos nem tudósítani az efféle "kis kellemetlenségekről" és csak a jó dolgokat hangsúlyozni... Holott szerintem aki kicsit értelmesen végiggondolja, az a 9 hónap nem más mint egy kész tortúra (ha azt nézzük mennyi változás megy végbe egy nő szervezetében aterhesség ideje alatt).

Jöhet a kövezés, állok elébe...

2013. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!