Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sima gyomorrontás vagy lehet...

Sima gyomorrontás vagy lehet valami komolyabb baj is?

Figyelt kérdés

Még szerdán ettem helyben (áruház) sütött grillcsirkét, estére hányingerem lett, de csak másnap reggel jött vissza minden... Azt hittem, utána rendben leszek, de még 1 napig fájt a gyomrom, és azóta is folyamatos teltségérzetem van, egyszerűen nem vagyok éhes meg néha rám jön a böfögés, pedig nem is eszek/iszok olyat.

(volt hőemelkedésem is, de mivel fáj kicsit a torkom, nem hiszem, hogy a rossz kajával lehet összefüggésben, vagy mégis?)

Utánaolvastam kicsit, de tényleg lehetnek ezek gyulladás jelei? Muszáj lenne elmenni orvoshoz vagy magától elmúlik az egész?


2013. márc. 2. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű valami vírus fertőzésed van, c-vitamin, sok folyadék, diéta. Ha jövő hét közepéig nem jobb, érdemes felkeresni a háziorvost.
2013. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bementem végül az ügyeletre, az ottani orvos is vírusra gyanakodott. Írt fel Normaflore-t meg B vitamint, jobb híján szedem és majd meglátjuk, mi lesz.
2013. márc. 3. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!