Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megkapargatom a fejbőröm,...

Ha megkapargatom a fejbőröm, fehér zsír-szerű cucc kerül az ujjamra. Ez normális?

Figyelt kérdés
ha zsír, akkor nem értem, miért lehet, háromnaponta mosok hajat, alaposan, 2x sampon, 1x balzsam... szóval miért van? normális? és mivel tudnám megszüntetni?
2013. márc. 3. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont az a baj hogy háromnaponta mosod azzal a bőr pórusait zsírtalanítod és ezzel kényszeríted a fokozott termelésre.A bőr zsírozza magát ha eltávolítod a zsírt akkor többet kell termelnie.
2013. márc. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a baj.Probaltam egy honapig ,hogy ritkabban mosom,jajj,nem mertem sapkat huzni,mert erzett a zsirszag,nagyon hullott a hajam,es meg a gyökerek is borzasztoan fajtak.Eddig en is 2 naponta mostam ,most minden 3. nap,ennyit bir ki,de akkor mar nem all normalisan a hajm,latszik hogy apolatlan.Balzsamot nem hasznalok,az nem jo a zsiros börnek-hajnak.Neha ha megis,a Garniertöl a zsiros hajra valot,es nem teszek a fejbörre.Nyaron gondolom ujra minden masnapi mosas jön.
2013. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok.Voltam dermtologusnal,annyit mondott csak hogy ez van,es eljek evve.Nem nagyon volt kedve magyarazkodni,de a hormonok is nagyon kihatnak a zsirosodasra,talan azt kellenne megnezetned,bar nalam az is jo volt.
2013. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!