Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kihez lehet fordulni hiperhidr...

Kihez lehet fordulni hiperhidrozissal?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyászhoz,háziorvoshoz...Sok féle patikus által javasolt szert próbáltam már de sajnos nem használt semmi...
2013. márc. 4. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

eddig nem fordultál orvoshoz, de már gyógyszerezted magad? mégis mi alapján?


menj el a háziorvoshoz, és ő majd ad szépen beutalót oda, ahova a szakértelme alapján szerinte indokolt

2013. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha fáj a fejed teszem azt stresszes helyzetekben te sem rohansz dokihoz gondolom...Nem véletlen vannak vény nélkül kapható készítmények.. Úgy gondolom nem én vagyok az első aki nem szívesen állít be egy dokihoz hogy folyton bűzlik mert annyira izzad!
2013. márc. 4. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

ha fáj a fejem, akkor sem veszek be bogyót, de mindegy


ettől függetlenül akkor most menj el a házidokihoz és kész, meg van oldva

2013. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Téged ma sokan bánthattak,elszomorító milyen morcosan válaszolsz.. Legyen szebb napod! Azért köszönöm !
2013. márc. 4. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos sok ilyen mennyazorvoshozazonnalmérittkérdezelmindefélét emberke van errefelé. Amúgy szerintem ebben még az orvosok sem fognak tudni neked segíteni, de remélem tévedek. Toxikológiát javaslom tanulmányozásra.
2013. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látom, kicsit késve írok. Háziorvos endokrinológiára ad majd beutalót, onnan kapsz jobb esetben hormonvizsgálatot, ha nem ott van a baj, akkor bőrgyógyász tud segíteni talán.
2013. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!