Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegnek érzem magam, tünetek...

Betegnek érzem magam, tünetek lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap reggeltõl fáj a torkom, estétõl náthás.


Éjjel arra ébredtem kb 3x, hogy tüsszentek és folyik az orrom vére. Mire megállt oldalra akartam fordulni, DE megint elkezdett, majd mègegyszer.


Nagynehezen visszaaludtam, viszont most ráz a hideg, DE nem érezném, hogy lázas lennék, csak elképesztõen fáj a torkom!


17/f



2013. márc. 6. 09:48
 1/5 spinning group ***** válasza:
Menj el orvoshoz!
2013. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, otthon akarom kigyógyítani magam.
2013. márc. 6. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:

mérj lázat.

ha van vegyél be gyógyszert

egyél fokhagymát

egyél mézet


gargalizálj meleg sós vízzel (naponta kétszer ameddig csak birsz)


a fokhagyma vér tisztitó és baktérium ölö

a méz gyulladás csökkenti

a melegvizes sós gargalizálás pedig fertőtlenitő hatású


az orrvérzés valószínűleg azért van mert gyenge egy ér az orrodban és az erő hatására elpattant. azt max csak fül orr gégészeten kitudják égetni ha további problémát okoz

2013. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 spinning group ***** válasza:
Vértisztító, gratulálok... Ha szeretnél otthon fetrengeni anélkül, hogy szakember látott volna, akkor sok folyadék, sok alvás, aszpirin, az orrvérzésre mondjuk egy kis Rutascorbint ajánlanék, torokfertőtlenítő, az orrcseppeket, orrspray-ket kerülném, mentolos orrkenőcs kapható a patikában, az hasznos náthában, ha már kész van az orrod. Egyébként a hidegrázás épp a láz jele, tényleg érdemes lenne megmérni.
2013. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
délután 4 órát aludtam, megmértem a lázam 38,4 fok volt.
2013. márc. 6. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!