Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Speed (gyors) intenzív használ...

Speed (gyors) intenzív használat után mennyi idő múlva lesz komolyabb probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy elég függő drogfüggő (speed ) ismerősöm, aki egy éve szinte minden nap használja a szert, akkor hagyta ott a barátnője, azóta majd 20 kg-t fogyott és mellé elég sokat is iszik, bár az még mindig elenyésző a spedd használathosz képest. Mellé a hévégi bulikban még füvezik is, meg mikor mi van, de szerintem a speed az állandó szer. Az előtte lévő 7 évben már használta, de csak a hétvégi bulikban, mára már állítólag dolgozni is így jár, mert enélkül álmos vagy csak szimplán mert nem bírja máshogy nem tudom.... Sokszor beszél összefüggéstelenül, és a barátai is kezdik magára hagyni az undorító viselkedése miatt. Szerintetek mennyi időn belül és milyen következményei lehetnek ennek ??? Köszönöm előre annak aki normális választ ad és ért hozzá.



2013. márc. 7. 17:52
 1/4 spinning group ***** válasza:
Már látod a következményeit is, hiszen le is írtad. Érdemes lenne valami drogrehabilitációs szervezetet keresni, mert magától nem fogja abbahagyni, és az állandó pörgés annyira kimeríti, hogy nem tud regenerálódni, kimeríti magát. Az, hogy mikor lesz először komolyan rosszul nem lehet tudni, meg persze az első rosszullét lehet olyan súlyos, hogy az utolsó is egyben. Azelőtt kéne lépni, hogy túl késő lenne.
2013. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, gondoltam rá én is, de sajnos jelenleg velem sem beszél, mert veszekedésnek és cseszegetésnek vette az aggodalmamat. Így én már rá nem tudok hatni, csak nem tudom mi lesz ebből, mire készüljek..
2013. márc. 7. 18:06
 3/4 anonim válasza:
a szive feladja a szolgálatot.
2013. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha már rA szokott és függővé vált... ebben az esetben már most is..az hogy mellé iszik..jaj...
2013. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!