Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 23 évesen áteshet az ember...

23 évesen áteshet az ember hormonváltozáson?

Figyelt kérdés
Nem szültem, ugyanazt a fogamzásgátlót szedem, mint eddig és nem változtattam meg drasztikusan semmit. Csak annyi változás történt, hogy elvesztettem a szüzességem, nem tudom, az számít e. Azt tudni kell, hogy nehéz kajákat eszek, pedig nem kívánom, de itthon csak ez van. Igazából a zöldségeket ennék a legszívesebben, de azt csak akkor tudok, amikor van pénzem. A lényeg az, hogy eddig nem voltak se pattanásos gondjaim, átlagos a bőröm, se korpám nem volt soha, egy kicsit izzadós voltam, de az sem volt annyira vészes. Viszont mostanában lett korpám, megszaporodtak az arcomon a puklik, vagy miteszerek, vagy nem tudom, mik azok és olyan izzadós lettem,hogy állandóan folyik rólam a víz. Ismerősöm szerint ez a rossz étkezés miatt is lehet, de lehet az is, hogy hormonilag megértem. 23 L vagyok Szerintetek ez mi lehet?
2013. márc. 9. 15:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!