Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? (többi lent)

Mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
15/L vagyok. Természetesen serdülő korban vagyok, és itt ott vannak pattanásaim. A halántékomnál (szólítóm) volt egy pattanás, nem csináltam vele semmit, nem szerettem volna ha helye marad ezért úgy hagytam!(általában nálam ez beválik)A gyulladás lement róla és nem is gennyes, de viszont maradt ott egy görcs, elég fura mert nem olyan mint a többi nagyobb pattanásomé, ez nem ment le, de viszont nagyon fáj (ismétlem nincs gyulladásba) de viszont görcsnek maradt. Mi lehet ez, forduljak orvoshoz, veszélyes, hogy a halántékomon van ?
2013. márc. 9. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Kend be párszor Betadin oldattal, ettől el fog múlni, ha mégsem, akkor menj orvoshoz.
2013. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm!
2013. márc. 9. 16:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!