Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbadhat a szám?

Mitől zsibbadhat a szám?

Figyelt kérdés
Sokszor történt már velem olyan, hogy miközben sétáltam, vagy felekeltem egy székből elkezdtem szédülni, aztán elkezdedtt zsibbadni a szám, majd végül az egész arcom, és amikor a szemem környéke is, akkor minden elsötétült. Beszélni nem tudtam, de azt hallottam, ha hozzám beszélnek, amikor összeestem. Voltam a háziorvosomnál azt mondta, hogy a vérnyomásom alacsony, igyak reggelente kávét, vagy ha ilyen van. Nem segít semmit, de legalább annyira álmos nem vagyok. Engem ez az ájulásos dolog tulajdonképpen nem idegesít, több év alatt hozzászoktam már, de a barátomat igen. Mással is elő szokott fordulni akár hasonló is? 17 lány
2013. márc. 9. 20:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!