Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most tényleg nem féltek ettől...

Most tényleg nem féltek ettől az új vírustól, vagy csak egymást nyugtatjátok?

Figyelt kérdés

Bocs a kérdésért, de olvasva a válaszokat azt tapasztalom,hogy majdnem mindenki nyugodt ezzel kapcsolatban.1-2 kivétel azért akad.

Tényleg nem féltek tőle?Mert én nagyon.

2 gyerekes anyuka....


2009. szept. 14. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem félek tőle, ugyan olyan mint a sima influenza, csak a simában többen halnak meg
2009. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az influenzának is ugyanazok a tünetei,mint az előzőeknek.Az sem okozott több megbetegedést,mint ez fog.Azokba is haltak meg néhányan,és még sem volt ekkora hűhó körülötte.Miért félnék tőle?
2009. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, hogy te félsz, mert a gyerekekre veszélyesebb.

De valójában ez is csak egy újabb influenza-törzs, már van pár száz belőlük, ha nem pár ezer.

Egyszerűen eddig nem volt ellene oltás (mert új) és kicsit rosszabb az átlganál, de ennyi.

Nekem úgy érzem nincs félnivalóm, ugyanis egészséges felnőtt emberre kb olyan hatása van, mint bármelyik átlagos influenza-vírusnak, és nekem egy influenza kb 3-4 napig tart, ebből 2 nap a láz... Ha ezt elkapom, akkor na bumm, 6-7 napig leszek beteg...

22/L

2009. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén : ha remegünk az idegességtől az mennyivel lenne jobb???...


Igen, itt a H1N1 a nyakunkban, ha megkapjuk majd megyünk az orvoshoz és megkapjuk rá a gyógyszert (Tamiflu kapszula)... ENNYI!... :D


Tudunk figyelni a tünetekre (nem szűnő láz), 3 nap után el tudunk menni orvoshoz...


(szintén 2 gyerekes anyuka) :D

2009. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A többiek nevében nem nyilatkozhatok, de én nenm félek. Persze biológus vagyok, szóval van némi előismeretem, és annak alapján ez közel nem olyan veszélyes vírus, mint azt a hírverés alapján az ember gondolná. De pl abba gondolj bele, hogy még mindíg lehet számolni hány ember halt meg miatta, míg pl egy spanyolnátha ilyenkor (megjelenése után annyi idővel) már több millió áldozatnál tartott. Vagy haa veszettségre, tetanuszra stb gondolunk, azok is jóval keményebbek. Ez csak egy kispályás víruska, nagy hírveréssel...
2009. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, te is a gyerekeidet félted tőle. egyszerű mezei influenzavírustól is féltenéd, ez normális. de annál meg ez a fajta se durvább.
2009. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én konkrétan már bocsánat, de le se szarom, sem ezt se az évi influenza hisztit. A tüdőm születésem óta rosszabb, mint az átlag, mert szűkebbek a hörgőim vagyis hajlamosabbak gyulladásra, megbetegedésre, hamarabb fáradok. Ezt tetézi, hogy dohányzom pár éve, és egészségesen sem élek. Még sem voltam még soha életemben influenzás. Ha az én szétcseszett immunrendszerem ( amire nem vagyok büszke, és nem is kérek a későbbi kommentekben szidást, tanácsot, megjegyzést) kibírta eddig ( 30év) akkor hidd el másé is kifogja.
2009. szept. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!