Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Hogy tudnám...

Nagyon fontos! Hogy tudnám leghamarabb kitisztítani a THC-t a szervezetemből?

Figyelt kérdés

180 cm magas vagyok és 70 kg nő vagyok. Hallottam hogy pár naptól egészen másfél hónapig marad meg a THC nyoma. Múlt héten szombat este vaporizerből szívtam kb 3-4 slukkot (alacsony a küszöböm) és ma (szerdán) vizelettesztet kértek tőlem. Nem kifejezett drogtesztként, csak a kötelező szűrés miatt. Váratlanul ért és mondtam hogy sajnos az előbb voltam és most nem fog menni. Egy hét múlva kell visszamennem (pontosabban Kedden azaz 6 nap múlva)


A szombati eset előtt egy hónapig kb. nem szívtam ezért valószínűleg teljesen tiszta voltam addig.


Tippek? Tanácsok? Nagyon fontos.



2013. márc. 13. 15:43
 1/6 tetris ***** válasza:
100%
A THC-t nem mérik külön, csak akkor, ha erre kifejezett kérés van. A kiürülés mértéke sok mindentől függ. A THC a zsírszövetben deponálódik, és hosszú hónapokig ( 4-6 hónap ) kimutatható. Egyénileg eltérő, hogy kinél meddig marad meg a szervezetben. Sajnos azt kell mondanom, hogy ha múlt héten szívtál, akkor az még minden valószínűség szerint kimutatható. Ha nem bírod ki a bizonytalanságot, akkor vehetsz nagyobb patikákban Drogtesztet, ami kb 4500 Ft, és mindenféle drogot kimutat. Ha van még benned THC, akkor azt is látni fogod.
2013. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 an00nym ***** válasza:

egyszeri fogyasztás esetén bőven kiürül addig, tetris válasza egyébként stimmel a számokat leszámítva, meg azt az apróságot hogy csak a THC metabolitok maradnak meg amik egyáltalán nem pszichoaktívak

egyébként nem nézik és ha nem rendőrségi teszt az orvosi titoktartás is kötelezi őket, de ha ennek ellenére félsz akkor sok folyadék sport/szauna esetleg mindkettő, paranoia esetén pedig :

[link]

2013. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem asztronautaként dolgozol, nem fog kiderülni. Egy sima szűrővizsgálatnál csak vizeletkémiát meg üledéket néznek, drogokat nem.
2013. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg vizet iszom, és szedek mellé B2-B6 vitamint hogy ne tűnjön fel hogy ”átmostam” a dolgokat. Mindenre fel kell készülni ugyebár.
2013. márc. 18. 03:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi lett az eredmény?

Ezt ajánlom még:

[link]


Ha sima orvosi vizsgálat volt, akkor nem keresnek drogot. Csak hatóságok szoktak, de olyankor meg jogodban áll megtagadni. Csak akkor kötelezhetnek rá, ha gyanúsított vagy, és akkor is a vérvételt kell választani, mert onnan pár óra után eltűnik a drog, ellentétben a vizelettel.

2013. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!