Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? SOS

Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
A párom füvezik. Már elég sokszor be van tépve és ma már be se ment órákra. Barátaink meg én is próbáltunk vele beszélni azt monta jó akkor úgy fog leszokni h először csak hétvégén majd utána egyáltalán nem. Ma viszont megint be volt tépve. Nem hallgat senkire sem és nem érti meg,hogy tönkre teszi az életét. Mit csináljak vele? Elvonóra nem fog járni, valami olyan kéne amivel én is le tudom szoktatni. Segítsetek könyörgöm!

2013. márc. 13. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A fűről akkor szokik le az ember amikor leteszi a cigit. A probléma nem a fű, hanem az ok amiért füvezik. Ez lelki okokból, hiányokból szokott történni, próbál valamit pótolni. Az elvónó kúrák fele szarra sem jó. Próbálj vele mélyebb témákról beszélgetni, kitalálni vajon miért teszi.
2013. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 14. 17:00
 3/5 anonim válasza:

ANagyon kemény dolog a fű. Az ember a light-os hatása miatt azt gondolja hogy nem veszélyes, de ez nem ìgy van.

Ēn 13 évig szívtam. Annyira szerettem, hogy soha senki nem tudott rászedni, hogy tegyem le.. pedig voltak rendőrségi ügyeim folyamatosan. Tönkre ment a szüleimmel a kapcsilat, a párkapcsolataim is állandóan rámentek. És én csak szívtam egész nap.. meló közben is. /sofór vagyok/:-) na aztán egyik napról a másikra komoly potencia zavarom lett.. orvoshoz jártam.. monta a doki hogy ha akarok szexelni akkor hagyjam abba..

Lassan egy éve nem csinálok semmit

2013. ápr. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az előző vagyok..

Szoval ezért nem szívom, de nagyon kemény leállni. Még most is sokszor ha eszembe jut, annyira megkívánom hogy borzaszto...

Ja, meg felszedtem 25 kg-t mióta nem szívom. És így sokkal jobb az élet.. állandó szorongásaim voltak amég szívtak, de már az is elmúlt..

Valószínű, ha nem lett volna ez a problémám, soha nem hagytam volna abba..

2013. ápr. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én lassan egy éve szívok állandóan 3éve is szívtam régen csak egy lány miatt leáltam.. mióta elhagyott vissza estem azóta nincs más nekem csak a fű. Tőle függ hogy elég fontos vagy e neki. Az a lány régen nekem azt mondta hogy ha szívok elfelejtetem, de nem szívtam mert szerettem pedig ugyan úgy lett volna rá lehetőségem mint mondjuk tegnap.. ma.. holnap..
2013. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!