Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell meghánytatni...

Hogyan kell meghánytatni magunkat? Az ujjal történőre vagyok kíváncsi, nekem nem megy

Figyelt kérdés

Már a torkomat simogatom két ujjal, összerándul a gyomrom, a hanghatás is megvan csak a cucc nem jön:D

Nagyon régen hánytam és nem tudom milyen érzés, viszont mostanában egészségesen étkezek de néha rámjön a vágy hogy eszek hülyeségeket. Mindig meg akarom magam hánytatni. EGYETLEN EGYSZER ha sikerülne, soha többé nem csinálnám! De nem bírom átérezni milyen lehet, és mikor rámjön az hogy sokat eszek, mindig meg akarom csinálni, de ha tudnám milyen, nem is gondolnék rá és több esély lenne hogy leszokok az ilyenekről.


Amúgy nem vagyok kövér, nem lefogyásból megy, csak kipróbálnám. Ne írj olyan választ hogy ne.



2013. márc. 14. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen korszakom, nekem sem sikerült, kinőttem. nem baj, ha teleeszed magad, sokkal rosszabb, ha kihányod. most komolyan érezni akarod, ahogy a gyomorsavad marja a torkod? érezni akarod a szagot? rosszul akarsz lenni? inkább edd degeszre magad és aludj egy jót!

21/l

2013. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont az , hogyha egyszer megérzem hogy milyen sz@r akkor nem fogom csinálni, de mivel nem tudom így mindig akarom
2013. márc. 14. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:

hát, jó, ha ennyire akarod...

nekem azt tanácsolták, hogy miközben ledugod az ujjaidat, a másik kezed szorítsd neki a hasadnak, gyomorszájadnak.

ha ez sem jön be, idd le magad, igyál tejet és "élvezd" a hatást :D

2013. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ez csak nagyobb evés után jön be? Mert vacsi + egy tál zabkása után nem sikerült
2013. márc. 14. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:
fogalmam nincs, írtam, hogy nekem sem sikerült. egyébként egy idő már téged sem fog érdekelni, csak ne foglalkozz vele. fogadjunk, hogy fiatalabb vagy nálam? :)
2013. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fogadjunk hogy tini vagyok
2013. márc. 14. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha lany vagy akkor a melytorkozast probald. Ha nem jon ossze akkor a sracnak legalabb jo lesz.
2013. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tényleg, sikerült összehozni a kívánt eredményt? :)
2013. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nemmm de már ne is izgat :D
2013. ápr. 5. 13:41
 10/10 anonim ***** válasza:
na de a pasid majd nagyon fog örülni ennek a képességednek. és használd is ki sokszor.
2014. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!