Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszert vegyek be,...

Milyen gyógyszert vegyek be, és egyáltalán be szabad vennem valamit?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, de elmentem egy kicsit kocsmázni a haverokkal, ahol ittam kb. 3cl pálinkát. A torkom eléggé fáj és nagyon köhögök, nem akar felszakadni, úgy érzem, mintha fulladnék.

Nem igazán érzem, hogy ittam volna valamit, és most hogy hazajöttem ettem is.

Sajnos egyedül vagyok itthon és nem tudom kitől megkérdezni, szerintetek vehetek be valamilyen gyógyszert (így, hogy ittam), hogy csillapodjon/felszakadjon a köhögés?

Annyira megbántam, hogy elmentem velük, de akkor jobban éreztem magam. :/


2013. márc. 15. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
6 órát kell ilyenkor várni, hogy lebontsa az alkoholt a májad, utána azt veszel be amit csak akarsz.
2013. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, akkor lefekszek aludni, csak nem fulladok be az éjjel. Köszönöm szépen, hogy írtál!
2013. márc. 15. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Idejétmúlt a válaszom, de máskor se vegyél be gyógyszert. Ha köhögsz, egyél egy kanál mézet, vagy max köptetőt, de a tablettákat kerüld.
2013. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!