Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zepter? Senkinek semmi jó...

Zepter? Senkinek semmi jó tapasztalat?

Figyelt kérdés
van egy fix meló ahova mehetnék.. de 12 órázni kéne h-p ig kb 360ft os ora bérért.. még ez is jobb mint a Zepter?

#munka #Joe #Zepret
2013. márc. 24. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én még a 12 órát is bevállalnám, mert legalább az fix, meg ritkaság, ha valakinek van már melója, bár mondom ezt munkanélküliként... A Zepter szerintem rosszabb, mert ott azzal kecsegtetnek, hogy a munkaidő kötetlen, viszont ott teljesítménybér van, na meg emberekre tukmálni termékeket... ezt sose csinálnám. Ennyi infóból ennyit tudok csak mondani, mondjuk kérdéses még, hogy az a 12órás meló milyen környezettel rendelkezik és mennyire károsak az egészségre.
2013. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát 2 óránként van 10-20 perces szünet.. de monoton meló.. nem hiszem sokáig lehet bírni épp ésszel..
2013. márc. 24. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Húha, az nem valami jó. Milyen meló ez pontosan? Mit kell csinálnotok?
2013. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Inkább a fixet válaszd!


Én beleestem a Zepter csapdájéba. Azt igérték, hogy a fix 60ezret kapok és nem kell semmit se csinálni akkor is megkapom ezt a pénzt, mert hogy az első hónapba ez ilyn keresetpótlás vag mi a fene. Aztán a végére az lett belőle, hogy legyen 16embered...megvolt a 16emberem meg minden és aztán ilyen indokkal, hogy hát ezt most elküldik elbírálásra, de nem rajtuk mullik a dolog. Az elbíráláson egyenként felhívják az embereket ha 1nem emlékszik rád akkro buktad az egészet. Ezért én szépen egyenként felhívtam mindenkit hogy a nevemre emlékezzenek, de olyan indokkal hívtam fel őket, hogy XY vagyok és afelöl érdeklődnék hogy hogy tetszett az előadás amire én behívtam...

Aztán persze amikro megvolt a 16ember szépen búcsdut intettek nekem illetve aki még velem kezdett annak is.

Eltelt egy kis idő rákérdeztem hogy akkor most mivan válaszként azt kaptam, hogy hát eladásnak is kellett volna lennie....

Tehát HAZUDNAK!!!!Hazug csalók!!!


Tehát bárki aki fontolgatja hogy a Zepterhez menjen dolgozni az inkább ne tegye! MENEKÜLJÖN AKI TUD!!!! :D

2013. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!