Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hipochondria vagy tényleg...

Hipochondria vagy tényleg komoly? Segítség!

Figyelt kérdés
Régóta tartó fejfájással mentem háziorvoshoz, voltam fül-orr-gégészeten, ott nemtaláltak semmit. Mikor visszavittem az eredményt a házidokihoz ő négyszemközt elmondta hogy nagy valószínűséggel szorongok, és ezért fáj a fejem. És addig nem fog elmúlni míg nem változtatok. Higgyek neki? Nagyon félek hogy agydaganat. :( Menjek tovább? Vagy az egész csak bebeszélés?
2013. márc. 24. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
17/L
2013. márc. 24. 16:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a hó,a télen volt belőle bőven,attól fájhat az ember feje,frontok,stb!Kétlem,hogy agydaganatod van!Én is parás vagyok,pár napig tart,aztán elfelejtem a képzelt betegségem!Ha mind igaz lett volna,akkor már nem élnék,volt itt minden
2013. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat fáj a fejem,de legnagxobb problémám a szívbajtól valo félelem.sokat szú r a mellkasom meg bedobog de semmi olyat nem t találtak.
2013. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
frontérzékeny vagyok, meg apumnak is sokat fájt a feje fiatal korában.. nem tudom, félek nagyon.:/
2013. márc. 24. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!