Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb izzadás...

Melyik a legjobb izzadás gátló ami neked is bevált? (amitől nem izzadtál utána, Soluthio Antisudorica: mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Reggel elmegyek iskolába,és egyszer csak azt vettem észre hogy 2 nagy folt van a hónaljamnál,és annyira szégyeltem magam hogy mi lesz ha valaki meglátja,ez volt első nap,azóta mindig ilyen a felsőm próbálom takargatni meg olyan felsőket felvenni,de ez nem mehet így..nincs sok sötét ruhám és fel szeretném venni például a kéket is meg ezeket,de nem merem mert tudom hogy izzadni fogok és mindenki meglátja és majd kigúnyolnak hogy "hééj izzadsz ám nem zavar?" milyen dezodort ajánlatok ? nekem most nivea van ami nem jó ugye mert nagyon izzadok,próbáltam már egy hintőport,az sem volt valami jó.. amúgy az a Soluthio Antisudorica az jó ? Mert ha igen akkor lehet veszek..mert nagyon rossz érzés :/ a többi lány ottvan kékbe,rózsaszínbe..és még futkosnak,és semmi folt.. én meg csak állok direkt nem nagyon mozgok és mégis :/

kérlek segítsetek!


2009. szept. 18. 14:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Nekem is ugyan ez volt a problémám...kb 12-13 éves korom óta ...már a végén csak feketébe jártam, hiszen csak ott nem látszott...télen nyáron izzadtam, még akkor is ha nem is volt melegem..és egyáltalán semmiylen dezodor nem használt...én is kipróbáltam a hintőport,de az sem...és pont ezen az oldalon olvastam a Soluthio Antisudoricáról, vettem hát egyet én is gyógyszertárban(csak 400 ft). Az elején gyakrabban használtam(az első héten 3 napig minden nap)..nagyon viszketett, de egyáltalán nem izzadtam...a nyári dög melegbe....és azóta elég heti egyzser kétszer használnom...tényleg bevált!

De vigyázz, nehogy gyakran használd! max az elején,de úgy is kitapasztalod! Én egyzser véletlen egymás utáni nap kétszer is használtam , és csinált egy szép sebet a hónaljamra:S úgy fájt, hogy körömvirággal kellett bekennem....

Na egyszóval sztem ha tényleg iylen nagyon izzadós vagy, nyugodtan próbáld ki a Soluthio Antisudorica-t...ha végig nagyon csíp, akkor max nem használod:)

2009. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A Hollywood Behind the Seams izzadságfelszívó kendője lehet jó a problémádra.

Sajnos olyan dezodor nincs, amit teljesen megszűntetné az izzadást:-(

A fennt leírt terméket a hónalj részére kell tapasztani a ruhának, és felszívja az izzadságot, valamint megvédi a ruhát a dezodorok okozta kifoltosodástól. Azonkívül egyáltalán nem látszik a ruhádon ha megizzadsz, és végül is ez a cél, igaz:-)?

A neten van webáruház is, ahonnét tudsz rendelni. Keress rá erre a névre a neten. Szia!

2009. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
nekem is ez volt a problémám és a Soluthio Antisudorica bevált, bár sokan mondják, hogy nem túl egészséges :S
2009. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Soduricát használom,nagyon jó.
2009. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt kipróbálom én is:) én híztam 20kg és sajnos nagyon izzadtam
2009. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A legeslegjobb és nagyon hatékony izzadásgátló dezodor :

VICHY 48 órás izzadságszabályozó golyós dezodor!!!


[link]


Már évek óta csak ezt veszem, igaz, elég drága, de a 40 fokos hőségben is megbízhatóan gátolja z izzadást! :D


Először "szívtam a fogam" az ára miatt (kb. 2500 Ft), de használatban az derült ki, hogy sokkal gazdaságosabb, mivel naponta 1x kell használni!


A kamasz gyerekeimnek is ezt vásároljuk, nekik is nagyon bevált!


Próbálkoztunk az Antisudorica-val is, de attól pár nap használat után rémesen kiszáradt a bőrünk, viszket, hámlik, fáj... :[


Ja, ezt a Vichy-t patikákban lehet kapni. :D

2009. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek nagyon kedvesek vagytok,szerintem azt a 2500Ftosat nem biztos hogy megveszem,max akkor ha nem válik be a Soluthio Antisudorica, mert úgy döntöttem a leírtak alapján hogy lehet nekem is befog válni :) a Hollywood Behind the Seams azt is majd megérdeklődöm!!! KÖSZÖNÖM nektek
2009. szept. 18. 15:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a Vichy 48 órás. nekem sokáig jó volt a secret ( erre allergiás lettem sajnos ) utána sokáig jó volt a dove. Kb másfél évig. utána hozzászokott a bőröm. Utána a nivea pearl. Kb egy évig tudtam használni.
2009. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én secretet használok évek óta, nincsenek foltok, sem izzadás, sem szag. havi 600-700 forint nekem belefér.
2009. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
secretet is használok néha,és az sem jó..
2009. szept. 18. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!