Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcéma és úszás?

Ekcéma és úszás?

Figyelt kérdés
Van egy kellemetlen bőrbetegségem - ekcéma (minden bizonnyal) - voltam már vele bőrgyógyásznál, van egy csomó krémem, minden reggel és este alkalmazom ezeket, így nem látszik, hogy a fejbőröm és az arcomon több helyen is ilyen vörös foltok vannak. Na most jövőre lesz úszás 36 órában (heti egy) és félek, hogy a víz nem tesz jót a bőrömnek, és hiába kenem, előjönnek a foltok és akkor hogy nézek ki... A bőrgyógyász adhat felmentés emiatt egész évre?

2013. márc. 27. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:

strandra szoktál járni?

Ott mennyire jön elő tőle?


Ekcémás vagyok,de csak száritja a bőröm az uszodai viz,igy tudok úszni,csak utána jó sok testápoló kell.


Felmentést a háziorvos adhat,de szerintem várd meg,hogy biztos elő jön-e,mert amugy jó dolog az úszás.

De ha előjön,mentesd fel magad nyugodtan,nem ér annyit.

2013. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!