Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 75-80B-s mellméretre rendes...

75-80B-s mellméretre rendes melltartót hordjak vagy még jó a sportmelltartó?

Figyelt kérdés
és hogy van olyan jól tartó szivacsos sportmelltartó amit egy vékonypántos felsőhöz lehet felvenni nyáron?:o

2013. márc. 28. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
B-re már normál melltartót felvehetsz :)
2013. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyenem van 3 db is, miután megvettem az elsőt, rájöttem, hogy nem is akarok már másmilyet hordani. Én is olyan méret vagyok, mint te, nem lógnak a melleim, de ez tart is, és nagyon szép formájú. Ami a legjobb, hogy nincsen benne merevítő, és annyira kényelmes. Szóval szerintem kérdezd meg egy boltban, hogy ilyen fürdőruha fazonú van-e, nekem nagyon bevált.

2013. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
úúúú na ilyet kerestem egy időben de sehol nem találtam. Mindnehol merevitős van és csak azért voltma kénytelen megvenni hogy szivacsos és nekem olyan kellett és te innen rendelted vagy hol vetted?:oo
2013. márc. 28. 15:26
 4/13 A kérdező kommentje:
ja és nem csúszkál le azért mert nincs benne merevitő? jó minőségű nem nyúlik el?:o
2013. márc. 28. 15:27
 5/13 skyton válasza:
Sportmelltartót, sportoláshoz szokás felvenni. De van nagyon sok féle fazon amik közül válogathatsz. Menj el egy fehérneműshöz.
2013. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert nekem a rendes z kényelmetlen,lecsúszkál.
2013. márc. 28. 15:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem nyúlik ki, ez a Sei Mia van nekem is, és már 4 éve nyúzom a legelsőt, lehet le kéne cserélnem higéniai okokból :D
2013. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és te erről az oldalról rendelted meg vagy valahol vásároltad?ha igen akkor hol?
2013. márc. 28. 15:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos boltban vettem, de hátha a környékről vagy- Dunaújvárosban a Lennox fehérneműboltból van.
2013. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

sajnos nem:SS és mennyiért vetted a boltba?

mrt akkor ezt a márkát kéne mindnehol felkutatnom és ezt a fazont mert ha neked tényleg ennyire bejött akkor megkéne ezt találnom met nekem kb. 2 hétig bírják a melltartóim és kényelmetlenek!!:)))

2013. márc. 28. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!