Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor fognak eltűnni a vágások...

Mikor fognak eltűnni a vágások a combomról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél hónapja vágtam meg magamat utoljára a combomon vannak a vágások és még mindig látszanak és nem tudom hogy mit tegyek mert nem szeretném hogy valaki meglássa és hát lassan jön a nyár remélem nem maradandó
2013. márc. 28. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ.. Milyen mélyek voltak a vágások pl.. Nem-e vagy keratózisos.. Nekem anyajegyet vettek ki a felkaromból, az évekig (kb 2-3 év)volt vöröses, de utána szépen bőrszinű lett.. Amúgy direkt vagdostad össze magad? Úgy jön le az írásodból... Meg úgy, mintha nem is ez lett volna az első ilyened.. Ha nem ez az első, akkor tudnod kell a választ is...
2013. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
direkt csináltam de az eddigi vágások eltűntek de nem tudom hogy ez igy lesz-e a combomon is
2013. márc. 28. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha annyira aggódsz, hogy meglátják, akkor miért vagdosod magad?
2013. márc. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!