Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hatékonyan...

Hogyan lehetne hatékonyan fül-t tisztítani?

Figyelt kérdés

Tusolásnál mindig megmosom ott is tusfürdővel,de 2-3 nap múlva újra viszket.

Volt olyan füllspray is amit használtam,pálcikát hallom hogy nem szabad mert csak ront a fülön idővel,mert lerakódik a zsír vele.Farkasfecskendőzést is csináltam egyszer akkor hatékonyan távolítottam el a cuccokat


2009. szept. 19. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A fül alapvetően öntisztuló. Azért viszket (nekem is), mert szappannal, vagy tusfürdővel belemész, és attól kiszárad. A fülzsir teljesen normális jelenség. Én vattás pálcikával szoktam, vagy belenézek tükörrel, és ha látok "valamit", csipesszel kiveszem.
2009. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógynövényboltban,drogériában fülgyertyát vegyél
2009. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én viszont audi sprayt használok,félévente lomtalanítok fülgyertyával is de ennyi
2009. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Audi spray-re nekem azt mondta a gyógyszertáros hogy egy nagy rakás sz@r erősen felejtős. Fülgyertya a legjobb 4-5 havonta,simán kipucolja a fület.
2009. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!